Fotografia Produktowa Warszawa

Dla naszych klientów wykonujemy  profesjonalne zdjęcia produktowe typu:
– zdjęcia packshot
– zdjęcia reklamowe
– zdjęcia aranżacyjne

Dostosowujemy się do wymagań klienta, tak aby wykonane zdjęcia prezentowały produkt na najwyższym poziomie. Jesteśmy kreatywni podczas realizowania każdej sesji zdjęciowej, dzięki naszym niebanalnym pomysłom wiele firm zwiększyło swoje zyski. Wykonane przez nas fotografie produktowe można wykorzystać w różnorodnych materiałach promocyjnych jak np. magazyny, katalogi, bilbordy, plakaty, strony internetowe, aukcje internetowe, sklepy, gazetki promocyjne.

Współpracowaliśmy z wieloma firmami z Krakowa, Warszawy jak i całej Polski między innymi z sneakerstudio.pl , Plantwear, Blue Blood Leather Essentials, m2-Broker, TallStreet.

Zdjęcia packshot – są to zdjęcia produktów wykonywane na białym tle. Każdy z produktów jest odpowiednio przygotowywany przed każdą sesją zdjęciową, następnie wykonujemy zdjęcie na białym tle. W ostatnim kroku tej realizacji każda z fotografii jest poddawana profesjonalnej obróbce graficznej, tak aby finalne zdjęcie było pozbawione najmniejszych wad. Klient otrzymuje zdjęcie w pełnej, wysokiej rozdzielczości na jednolicie białym tle. W zależności od Państwa preferencji istnieje również możliwość szparowania zdjęcia dzięki czemu produkt pozostaje na przezroczystym tle. Zdjęcia Packshot Warszawa, – nie tylko, klienci również wysyłają do nas swoje produkty.

Zdjęcia aranżacyjne – są to zdjęcia prezentujące produkt z dodatkowymi, tematycznymi akcesoriami. Zdjęcia prezentują produkt w najlepszym oświetleniu oraz aranżacji. Takie fotografie mają również na celu zaprezentowanie, zastosowania danego produktu. Tego typu sesje realizujemy w studiu lub w plenerze, w dowolnym, odpowiednim miejscu.

Zdjęcia reklamowe – wykonywane są w różnorodnych aranżacjach. Tego typu sesję realizujemy również przy współpracy z modelem lub modelką. Wykonywane fotografie mają na celu zaprezentowanie, największe atuty danego produktu oraz podkreślić jego funkcjonalność.

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii gdzie przedstawiamy kilka naszych realizacji.